Quote:
Originally Posted by Ellie May Maybe my math is horrible, but I think it would be well over $100 a month this way. If the big dog gets 1 1/2 patties per day and the small one gets 1/2 patty per day, that's two. If they come in packages of 12, you will need a new package every 6 days or 5 packages a month. 5x30=150. What did I miss? |
Yes I know it will be more then 60, I was just doing it rough in my head and looking at what I spend now and how much I would feel comfortable spending, I should of been more clear sorry.
I am at about 60 now per month and I don't feel comfortable going over that.
Thanks for the suggestion of feeding "real" raw, but then I would need supplements ?